| NETCAPACITY | 75 L |
| HEIGHT | 82.30 см |
| DIAMETER SM | 44.5 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TR4000T 80 2 kW |
| NETCAPACITY: | 75 L |
| HEIGHT: | 82.30 см |
| DIAMETER SM: | 44.5 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 2.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1299 kWh |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 4062321578053 |













