| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 83.00 см |
| DIAMETER SM | 44.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | 80M1 3KW 72265W STYLE |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 83.00 см |
| DIAMETER SM: | 44.0 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 3.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| HEAT EXCHANGER: | No |
| PROTECTION: | 6 СТЕПЕННА |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800035793451 |
Last reviews
Обемен бойлер Елдом
Висок професионализъм на служителите. Най-добрият магазин!



























