| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 113.00 см |
| DIAMETER SM | 39.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | WVF08039F |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 113.00 см |
| DIAMETER SM: | 39.0 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 3.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1375 |
| HEAT EXCHANGER: | No |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800035780529 |

















