| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 113.00 см |
| DIAMETER SM | 39.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | WVF08039FA 3KW |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 113.00 см |
| DIAMETER SM: | 39.0 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| NOMINAL POWER KW: | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS: | C |
| ANODE TESTER: | Yes |
| EAN | 3800035780536 |













