| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 113.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 39.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ: | WVF08039FA 3KW |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 113.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 39.0 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | C |
| АНОДЕН ТЕСТЕР: | Да |
| EAN | 3800035780536 |













