| NETCAPACITY | 45 L |
| HEIGHT | 76.00 см |
| DIAMETER SM | 38.7 см |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | WHF05039FR |
| NETCAPACITY: | 45 L |
| HEIGHT: | 76.00 см |
| DIAMETER SM: | 38.7 см |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| THERMOREGULATOR: | ELECTRICAL |
| NOMINAL POWER KW: | 2.0 KW |
| ENERGY CLASS: | C |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800035780406 |













