| NETCAPACITY | 50 L |
| HEIGHT | 76.80 см |
| DIAMETER SM | 38.6 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| Brand | TESY |
| MODEL: | CTV 503820 B11 TSR |
| NETCAPACITY: | 50 L |
| HEIGHT: | 76.80 см |
| DIAMETER SM: | 38.6 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLASS-CERAMIC |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 2.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1428 |
| HEAT EXCHANGER: | No |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800879131990 |















