| NOMINAL POWER KW | 21.0 KW |
| Brand | CLAGE |
| MODEL: | DBX 21 NEXT |
| KIND: | ELECTRIC |
| HEIGHT: | 46.60 см |
| WIDTH: | 23.00 см |
| DEPTH: | 9.70 см |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | THREE PHASE |
| NOMINAL POWER KW: | 21.0 KW |
| ENERGY CLASS: | A |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 483 kWh |
| EAN | 4010436361213 |












