| INVERTER MOTOR | Yes |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | SMI4HTS14E |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 46.0 dB |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| OVERFLOW PROTECTION: | Yes |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| HEIGHT: | 81.50 см |
| WIDTH: | 59.8 см |
| DEPTH: | 57.3 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005543410 |























