| PROGRAMMES NUMBER | 6 |
| TEMPERATURES NUMBER | 5 |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | GV642D65 |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 14 |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 47.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 6 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 5 |
| AUTO PROGRAM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| SELFCLEAN PROGRAM: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:10 H |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 83.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 9.7 L |
| HEIGHT: | 82.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 56.0 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782945304 |
























