| INVERTER MOTOR | Yes |
| PROGRAMMES NUMBER | 8 |
| TEMPERATURES NUMBER | 6 |
| EXTRA SPRAY ARM | Yes |
| Brand | GRUNDIG |
| MODEL: | GSV 4E820 |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 11 |
| THIRD BASKET: | Yes |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 45.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 8 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 6 |
| AUTO PROGRAM: | Yes |
| AUTODOOR OPPENING: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| OVER FLOW PROTECTION AQUASTOP: | No |
| OVERFLOW PROTECTION: | Yes |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| FLOOR ILLUMINATION: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:04 |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 81.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 8.7 L |
| HEIGHT: | 82.00 см |
| WIDTH: | 45.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 4013833036241 |




















