| TYPE | СТЕРЕО OVER-EAR |
| SOUND CONTROL | No |
| Brand | HAVIT |
| MODEL: | HAVIT HV-H2178d BK |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | СТЕРЕО OVER-EAR |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 kHz |
| IMPEDANCE: | 32 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 110 dB |
| SOUND CONTROL: | No |
| CABLE LENGHT: | 1.2 м |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6950676237948 |















