| INTERNAL MEMORY | 64 GB |
| Brand | HONOR |
| MODEL: | HONOR X5c PLUS |
| INTERNAL MEMORY: | 64 GB |
| COLOUR: | OCEAN CYAN |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| OTHERS: | WITHOUT POWER ADAPTER |
| EAN | 6936520876105 |












i
"" in 7 days
| INTERNAL MEMORY | 64 GB |
| Brand | HONOR |
| MODEL: | HONOR X5c PLUS |
| INTERNAL MEMORY: | 64 GB |
| COLOUR: | OCEAN CYAN |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| OTHERS: | WITHOUT POWER ADAPTER |
| EAN | 6936520876105 |
