| POWER | 400 W |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SSJ 4042RD |
| TYPE: | SLOW JUICERS |
| POWER: | 400 W |
| DISASSEMBLE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8590669169566 |









i
"" in 7 days
| POWER | 400 W |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SSJ 4042RD |
| TYPE: | SLOW JUICERS |
| POWER: | 400 W |
| DISASSEMBLE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8590669169566 |
Total price:89.90 €/175.83 лв.