| INVERTER MOTOR | Yes |
| PROGRAMMES NUMBER | 6 |
| TEMPERATURES NUMBER | 4 |
| Brand | ELECTROLUX |
| MODEL: | ESF5555LOX |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 13 |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| COLOUR: | ИНОКС |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 42.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 6 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 4 |
| AUTOPROGRAM: | Yes |
| OVER FLOW PROTECTION AQUASTOP: | Yes |
| OVERFLOW PROTECTION: | Yes |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| EXTRADRY FUNCTION: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:57 |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 84.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 9.9 L |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.00 см |
| DEPTH: | 62.50 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 7332543477197 |






















