| POWER | 850 W |
| SPEED LEVELS | 7 |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | TT2M1410 |
| POWER: | 850 W |
| SPEED LEVELS: | 7 |
| STOP: | Yes |
| COLOUR: | СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.730 kg |
| EAN | 3045387290634 |









i
"" in 7 days
| POWER | 850 W |
| SPEED LEVELS | 7 |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | TT2M1410 |
| POWER: | 850 W |
| SPEED LEVELS: | 7 |
| STOP: | Yes |
| COLOUR: | СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.730 kg |
| EAN | 3045387290634 |