| TYPE HDD | 2.5 INCH |
| Size | 5000 GB |
| Brand | SEAGATE |
| MODEL: | EXPANSION STKM5000400 |
| TYPE HDD: | 2.5 INCH |
| Size: | 5000 GB |
| INTERFACE: | USB 3.0 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3660619040261 |



| TYPE HDD | 2.5 INCH |
| Size | 5000 GB |
| Brand | SEAGATE |
| MODEL: | EXPANSION STKM5000400 |
| TYPE HDD: | 2.5 INCH |
| Size: | 5000 GB |
| INTERFACE: | USB 3.0 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3660619040261 |