| WHEEL SIZE | 26.00 " |
| Brand | REACTOR |
| MODEL: | TOTEM 26" |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | СТОМАНЕНА |
| RIMS: | АЛУМИН./ДВУСТЕННИ |
| WHEEL SIZE: | 26.00 " |
| GEARS: | 21 |
| SHOCK ABSORBER: | ЦЕНТРАЛЕН И ПРЕДЕН |
| BRAKES: | ДИСКОВА И V-BRAKE |
| ACCESSORIES: | СТОЙКА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
- Технополис Велико Търново











