| MAXPOWER-W | 65.0 W |
| NOISE LEVEL | 65 dB(A) |
| SPEED LEVELS | 3 |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | MC-4024, 65W |
| MAXPOWER-W: | 65.0 W |
| NOISE LEVEL: | 65 dB(A) |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| OSCILLATION: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800139269951 |













