| МОЩНОСТ W | 65.0 W |
| НИВО НА ШУМ | 65 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| Марка | MUHLER |
| МОДЕЛ: | MC-4024, 65W |
| МОЩНОСТ W: | 65.0 W |
| НИВО НА ШУМ: | 65 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ОСЦИЛАЦИЯ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800139269951 |















