| MAXPOWER-W | 2200.0 W |
| STEAMSHOT | 90 g/min |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | SIH2200RBC STEAMCARE PLUS |
| MAXPOWER-W: | 2200.0 W |
| STEAMSHOT: | 90 g/min |
| AUTO OFF: | Yes |
| SELF CLEANING SYSTEM: | Yes |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| ANTI-CALC: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3838782404672 |






i
"" Today
| MAXPOWER-W | 2200.0 W |
| STEAMSHOT | 90 g/min |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | SIH2200RBC STEAMCARE PLUS |
| MAXPOWER-W: | 2200.0 W |
| STEAMSHOT: | 90 g/min |
| AUTO OFF: | Yes |
| SELF CLEANING SYSTEM: | Yes |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| ANTI-CALC: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3838782404672 |