| РЕЗОЛЮЦИЯ | 24.2 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА | 23.5x15.6mm APS-C CMOS |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 2.9 " |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | ALPHA ILCE6100AKB |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 24.2 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА: | 23.5x15.6mm APS-C CMOS |
| СЕРИЯ ОТ СНИМКИ: | ДО 11К/СЕК |
| ОБЕКТИВ: | SEL 16-50mm f/3.5-5.6 PZ |
| ВИДЕО ЗАСНЕМАНЕ: | 4K UHD 3840X2160 30FPS |
| ФОРМАТИ НА ЗАПИС: | JPEG/RAW |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 2.9 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 7.4 см |
| ВИЗЬОР: | 0,39" OLED 1.44 МИЛИОНА ТОЧКИ |
| АВТОФОКУСНИ ТОЧКИ: | 425 |
| ISO: | 100-32000 |
| WI-FI: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| GPS: | Не |
| NFC: | Да |
| ВИД КАРТА С ПАМЕТ: | SD/SDHC/MEMORY STICK PRO DUO |
| ТИП БАТЕРИЯ: | NP-FW50 |
| ТИП: | MIRRORLESS |
| РАЗМЕР: | 120X66.9X59.4 MM |
| ТЕГЛО: | 396 ГР. |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4548736166349 |














