| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 12.4 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИУРЕТАН |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 12.4" 5116 BLACK |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 12.4 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИУРЕТАН |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4260709014234 |









i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 12.4 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИУРЕТАН |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 12.4" 5116 BLACK |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 12.4 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИУРЕТАН |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4260709014234 |