| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 13.3 " |
| МАТЕРИАЛ | НЕОПРЕН, ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИН |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 13.3" 5221 BLUE |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 13.3 " |
| МАТЕРИАЛ: | НЕОПРЕН, ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | СИН |
| EAN | 4260709012612 |








i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 13.3 " |
| МАТЕРИАЛ | НЕОПРЕН, ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИН |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 13.3" 5221 BLUE |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 13.3 " |
| МАТЕРИАЛ: | НЕОПРЕН, ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | СИН |
| EAN | 4260709012612 |