| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | RED |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 13.3-14" 7703 RED |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | RED |
| EAN | 4260403572269 |







i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | RED |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 13.3-14" 7703 RED |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | RED |
| EAN | 4260403572269 |