| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР, ПОЛИУРЕТАН |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 14" 8524 BLACK |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР, ПОЛИУРЕТАН |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4260403579206 |









i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР, ПОЛИУРЕТАН |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 14" 8524 BLACK |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР, ПОЛИУРЕТАН |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4260403579206 |