| МОЩНОСТ | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | KI772D38 |
| ТИП: | СТЪКЛО |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.900 kg |
| EAN | 3045380018716 |







i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | KI772D38 |
| ТИП: | СТЪКЛО |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.900 kg |
| EAN | 3045380018716 |