| POWER | 2200 W |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | KI772D38 |
| TYPE: | GLASS |
| POWER: | 2200 W |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.900 kg |
| EAN | 3045380018716 |







i
"" Today
| POWER | 2200 W |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | KI772D38 |
| TYPE: | GLASS |
| POWER: | 2200 W |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.900 kg |
| EAN | 3045380018716 |