| РАЗМЕР | 16 СМ |
| МОЩНОСТ | 45 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 55Hz – 20kHz |
| Марка | JBL |
| МОДЕЛ: | STAGE 3 627 |
| РАЗМЕР: | 16 СМ |
| МОЩНОСТ: | 45 W |
| ИМПЕДАНС: | 3 Ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 55Hz – 20kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6925281946578 |



| РАЗМЕР | 16 СМ |
| МОЩНОСТ | 45 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 55Hz – 20kHz |
| Марка | JBL |
| МОДЕЛ: | STAGE 3 627 |
| РАЗМЕР: | 16 СМ |
| МОЩНОСТ: | 45 W |
| ИМПЕДАНС: | 3 Ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 55Hz – 20kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6925281946578 |