| DIMENSION | 16 СМ |
| MAX POWER | 45 W |
| FREQUENCY RANGE | 55Hz – 20kHz |
| Brand | JBL |
| MODEL: | STAGE 3 627 |
| DIMENSION: | 16 СМ |
| MAX POWER: | 45 W |
| IMPEDANCE: | 3 Ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 55Hz – 20kHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6925281946578 |



| DIMENSION | 16 СМ |
| MAX POWER | 45 W |
| FREQUENCY RANGE | 55Hz – 20kHz |
| Brand | JBL |
| MODEL: | STAGE 3 627 |
| DIMENSION: | 16 СМ |
| MAX POWER: | 45 W |
| IMPEDANCE: | 3 Ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 55Hz – 20kHz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6925281946578 |