| ТИП | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| МОЩНОСТ | 25-150 W |
| ИМПЕДАНС | 6 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 47Hz - 26kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 89.5db |
| БРОЙ ГОВОРИТЕЛИ | 3 |
| Марка | DALI |
| МОДЕЛ: | DALI OBERON VOKAL BK |
| ВИД: | КОЛОНИ |
| ТИП: | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| МОЩНОСТ: | 25-150 W |
| ИМПЕДАНС: | 6 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 47Hz - 26kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 89.5db |
| ГАБАРИТИ (В, Ш, Д): | 161 x 441 x 295 |
| ТЕГЛО: | 7.45 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |














