| TYPE DEVICE | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| MAX POWER | 25-150 W |
| IMPEDANCE | 6 ohms |
| FREQUENCY RANGE | 47Hz - 26kHz |
| SENSITIVITY | 89.5db |
| NUM WAYS | 3 |
| Brand | DALI |
| MODEL: | DALI OBERON VOKAL BK |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| MAX POWER: | 25-150 W |
| IMPEDANCE: | 6 ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 47Hz - 26kHz |
| SENSITIVITY: | 89.5db |
| DIMENSION (X, W, D): | 161 x 441 x 295 |
| WEIGHT: | 7.45 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |














