| ТИП | СЪРАУНД КОЛОНА |
| МОЩНОСТ | 25-100 W |
| ИМПЕДАНС | 6 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 51Hz - 26kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 86db |
| БРОЙ ГОВОРИТЕЛИ | 2 |
| Марка | DALI |
| МОДЕЛ: | OBERON 1 BK ЧИФТ |
| ВИД: | КОЛОНИ |
| ТИП: | СЪРАУНД КОЛОНА |
| МОЩНОСТ: | 25-100 W |
| ИМПЕДАНС: | 6 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 51Hz - 26kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 86db |
| ГАБАРИТИ (В, Ш, Д): | 274 x 162 x 234 |
| ТЕГЛО: | 4.2 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5703120109480 |







