| TYPE DEVICE | СЪРАУНД КОЛОНА |
| MAX POWER | 25-100 W |
| IMPEDANCE | 6 ohms |
| FREQUENCY RANGE | 51Hz - 26kHz |
| SENSITIVITY | 86db |
| NUM WAYS | 2 |
| Brand | DALI |
| MODEL: | OBERON 1 BK ЧИФТ |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | СЪРАУНД КОЛОНА |
| MAX POWER: | 25-100 W |
| IMPEDANCE: | 6 ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 51Hz - 26kHz |
| SENSITIVITY: | 86db |
| DIMENSION (X, W, D): | 274 x 162 x 234 |
| WEIGHT: | 4.2 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5703120109480 |







