| ВИСОЧИНА | 85.00 см |
| ШИРИНА | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 58.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 109 L |
| Марка | CANDY |
| МОДЕЛ: | COHS 45 EW |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 58.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 109 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 95 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 14 L |
| ВЪТРЕШНА КАМЕРА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| LED ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 139 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 40.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8059019088693 |










