| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 3.600 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 3.900 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.110 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.050 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | -20/43 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -20 °C |
| WI-FI | Да |
| Марка | CANDY |
| МОДЕЛ: | Y-12QBIN-A/CY-12QBOUT-A |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 12000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 3.600 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 3.900 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 5.1 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 8.5 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 1.110 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ: | -20/43 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -20 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР: | Да |
| WI-FI: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| САМОПОЧ.СТЕРЕЛИЗ.НА ВЪТР.ТЯЛО: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 18/60 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 65 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч): | 670 М3/Ч |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 805/200/292 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО): | 800/553/280 ММ |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 8.6 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 28.5 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6932063865989 |
























