| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 2.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 3.400 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 0.549 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 0.733 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | -10/46 |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| WI-FI | Да |
| Марка | HITACHI |
| МОДЕЛ: | RAK-VJ25RHAE/RAC-VJ25WHAE |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 9000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 2.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 3.400 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4.9 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 8.5 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 0.549 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ: | -10/46 |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -15 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР: | Да |
| WI-FI: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 54 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 60 dB |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 8.6 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 31.6 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4549873177601 |






























