| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 32 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE i9-12900H |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 17.3 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 5 GHz |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | IPS, МАТОВ, 144 Hz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | NVIDIA GEFORCE RTX4060 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | Не |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | AN517-55-994M NH.QLFEX.00Q |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 32 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 3.000 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE i9 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE i9-12900H |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 17.3 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 5 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | DDR5 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS, МАТОВ, 144 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920x1080 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | NVIDIA GEFORCE RTX4060 |
| ОБЕМ НА ГРАФИЧНАТА ПАМЕТ: | 8 GB GDDR6 |
| УЕБ КАМЕРА: | 720p |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.1 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 3x USB 3.2, 1x USB-C |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | LAN, AUX |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4-CELL 90 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711474251060 |































