| ТИП | 2-IN-1 |
| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE ULTRA 7 258V |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 4.8 GHz |
| RAM | 32 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | OLED, ЛЪСКАВ, TOUCH, 120 Hz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | INTEL ARC GRAPHICS 140V |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | Yoga 7 2in1 14ILL10 83JQ001PBM |
| ТИП: | 2-IN-1 |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE ULTRA 7 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE ULTRA 7 258V |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 4.8 GHz |
| RAM: | 32 GB |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | LPDDR5x |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2880x1800 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 14.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 35.6 см |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | INTEL ARC GRAPHICS 140V |
| УЕБ КАМЕРА: | 5 MP+ IR + Privacy shutter |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 1x USB-A 3.2, 2x USB-C 3.2 |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX, microSD card reader |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4 CELL 70 Wh LI-ION |
| ТЕГЛО: | 1.380 kg |
| ЦВЯТ: | SEASHELL |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 198156508737 |
































