| МОЩНОСТ | 1090 W |
| КАПАЦИТЕТ НА КУПАТА | 4.80 L |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 10 |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ | Да |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | CY754830 TURBO CUISINE |
| ТИП: | КОМБИНИРАН МУЛТИКУКЪР |
| МОЩНОСТ: | 1090 W |
| КАПАЦИТЕТ НА КУПАТА: | 4.80 L |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 10 |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 7.500 kg |
| EAN | 3045387245153 |









