| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE i5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР | INTEL CORE I5-13420H |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 4.6 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА | 8 |
| БРОЙ НИШКИ | 12 |
| ВИДЕО КАРТА | NVIDIA GEFORCE RTX5060 |
| ЗАХРАНВАНЕ | 500 W |
| RAM ПАМЕТ | 16+16 GB |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | NITRO 20 N20-100 DG.BQBEX.004 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE i5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE I5-13420H |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 4.6 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА: | 8 |
| БРОЙ НИШКИ: | 12 |
| ОХЛАДИТЕЛ НА ПРОЦЕСОРА: | ВЕНТИЛАТОРЕН |
| ВИДЕО КАРТА: | NVIDIA GEFORCE RTX5060 |
| ГРАФИЧНА ПАМЕТ: | 8 GB GDDR7 |
| МОДЕЛ ЗАХРАНВАНЕ: | MN-P500-2190 |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 500 W |
| ДЪННА ПЛАТКА: | Acer |
| RAM ПАМЕТ: | 16+16 GB |
| ТИП RAM: | DDR4 |
| ЧЕСТОТА НА RAM ПАМЕТ: | 3200 MHz |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD M.2 NVMe |
| ТИП КУТИЯ: | MID TOWER |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 1: | 2X USB-A 2.0, 2X USB-A 3.2 |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 2: | COM PORT, 2X LAN, AUX |
| ПОРТОВЕ НА ВИДЕО КАРТАТА: | HDMI, 3X DISPLAY PORT |
| ПОРТОВЕ НА КУТИЯТА: | 2X USB 2.0, 2X USB 3.2, USB-C |
| КЛАВИАТУРА: | Не |
| МИШКА: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711474533371 |

















