| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ | 5.0 kg |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ПРАНЕ | 9.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1400 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| ПРОГРАМА С ПАРА | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 47.0 см |
| Марка | HISENSE |
| МОДЕЛ: | WD5i9043BWFS |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ: | 5.0 kg |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ПРАНЕ: | 9.0 kg |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФЕКТ. / ЦИКЪЛ П: | A |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | A |
| ОБОРОТИ: | 1400 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| ПРОГРАМА С ПАРА: | Да |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ЕЛ.ЕН./Ц-Л ПР+СУШ: | 266 kWh |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ВОДА/Ц-Л ПР+СУШ: | 72 L |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ВОДА/Ц-Л ПРАНЕ: | 38 L |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ ЦИКЪЛ ПР+СУШ: | 7:29 |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ ЦИКЪЛ ПРАНЕ: | 3:38 |
| КРАТКА ПРОГРАМА: | 15 мин |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | A |
| НИВО НА ШУМА: | 72.0 dB |
| ФУНКЦИЯ ЛЕСНО ГЛАДЕНЕ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| АВТОМАТИЧНА ПРОГРАМА ПРАНЕ И С: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА ОЛЕКОТЕНИ ЗАВИВКИ: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА ОДЕАЛА: | Да |
| ПРОГ./ПОЧИСТВАНЕ НА БАРАБАНА: | Да |
| ФУНКЦИЯ ДОЗАРЕЖДАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 84.50 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 47.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6901101834416 |





















