| ПРОЦЕСОР | MediaTek Helio G85 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 6.56 " |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 128 GB |
| RAM | 8 GB |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ | 50+2 MP |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 5000 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК | Да |
| Марка | MOTOROLA |
| МОДЕЛ: | G24 CHARCOAL PB180018PL |
| ПРОЦЕСОР: | MediaTek Helio G85 |
| ТИП: | СМАРТФОН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 6.56 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 16.66 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS, 90 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 1612x720 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 2GHz Dual+1.8GHz Hexa Core |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 128 GB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ: | 103 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Двойна |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 50+2 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 8 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID |
| ВЕРСИЯ: | 14 |
| DUAL SIM: | Да |
| ТИП SIM КАРТА: | NANO |
| GPS: | Да |
| A-GPS SUPPORT: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| NFC: | Да |
| 3G: | Да |
| 4G: | Да |
| 5G: | Не |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Не |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP52 |
| ТЕГЛО: | 181g |
| РАЗМЕР: | 163.49×74.53X7.99 MM |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 5000 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Да |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | CHARCOAL |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 840023259227 |


































