| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 5.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 57 мм |
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ: | 5.5x57x93 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM: | 5.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 57 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 93.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО: | HSS-CO |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.021 kg |
| EAN | 4009312486553 |




