| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 3.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 39 мм |
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ: | 3.5x39x70 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM: | 3.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 39 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 70.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО: | HSS СО |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.012 kg |
| EAN | 4009312486355 |




