| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 3.50 мм |
| WORKING LENGTH | 39 мм |
| Brand | KWB |
| MODEL: | 3.5x39x70 |
| FOR DRILLING OF: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM: | 3.50 мм |
| WORKING LENGTH: | 39 мм |
| TOTAL LENGTH: | 70.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL: | HSS СО |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.012 kg |
| EAN | 4009312486355 |




