| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 2.50 мм |
| WORKING LENGTH | 30 мм |
| Brand | KWB |
| MODEL: | 2.5x30x57 |
| FOR DRILLING OF: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM: | 2.50 мм |
| WORKING LENGTH: | 30 мм |
| TOTAL LENGTH: | 57.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL: | HSS СО |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.010 kg |
| EAN | 4009312486256 |




