| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| DIAMETER MM | 2.00 мм |
| WORKING LENGTH | 24 мм |
| Brand | KWB |
| MODEL: | HSS Со |
| FOR DRILLING OF: | МЕТАЛ |
| DIAMETER MM: | 2.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 24 мм |
| TOTAL LENGTH: | 49.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL: | HSS-CO |
| EAN | 4009312486201 |





1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR DRILLING OF | МЕТАЛ |
| DIAMETER MM | 2.00 мм |
| WORKING LENGTH | 24 мм |
| Brand | KWB |
| MODEL: | HSS Со |
| FOR DRILLING OF: | МЕТАЛ |
| DIAMETER MM: | 2.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 24 мм |
| TOTAL LENGTH: | 49.00 мм |
| DRILL BIT MATERIAL: | HSS-CO |
| EAN | 4009312486201 |