| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР MM | 2.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 24 мм |
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ: | HSS Со |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР MM: | 2.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 24 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 49.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО: | HSS-CO |
| EAN | 4009312486201 |




