| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 2.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 30 мм |
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ: | 2.5x30x57 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM: | 2.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 30 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 57.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО: | HSS СО |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.010 kg |
| EAN | 4009312486256 |




